liman huzur eviBütün yaşlılarımız keyif alacakları, yaşam kalitelerini artıran, konforlu, huzurlu, sağlıklı, mutlu olabilecekleri mekanlarda, yaşamdan kopmadan, kendilerini sonsuz bir yaşam içinde hissedecekleri bir hayatı haketmektedirler.
Birleşmiş Milletler Yaşlılık İlkeleri gereği hasta ve yaşlılara tam teşekküllü bakım hizmeti verirken herhangi bir ırk, inanç, siyasal veya sosyal statü ayrımı gözetmeyiz. İhtiyaçlarına, inançlarına, haysiyetlerine, hassasiyetlerine ve yaşam biçimlerine saygı gösteririz.
Hasta olsun veya olmasın yaşlı kişi için yalnızlık en önemli depresyon nedenlerinden biridir. Yaşlılarımıza yaşıtlarıyla sohbet edebilecekleri, anılarını paylaşabilecekleri, sosyal hayatın içinde yer alarak mutlu olabilecekleri olanaklar sağlayarak yalnızlık hissini önlemeye çalışırız. 

İşte bu nedenledirki; Eternity huzur ve bakımevimizi şehrin merkezinde ama bir o kadarda sakin ve huzur içinde yaşayabilecekleri, denize, marinaya sıfır mesafede, her türlü dini vecibelerini rahatlıkla yerine getirebilecekleri İstanbul’un nadide semtlerinden biri olan Yeşilköy’de çok özel bir mekanda kurduk.

Kurumumuz huzurevi ve Bakım Ünitesi olmak üzere iki grup konuk profiline hizmet verilmektedir. Huzurevi bölümüne bağımsız yaşayabilen 55 yaş üzeri yaşlılar, bakım ünitesine hastalıkları nedeniyle özel bakıma ihtiyaç duyan bireyler kabul edilmektedir. Özel sürekli bakıma ihityaç duyan yaşlılarımız için özel bakım üniteleri oluşturulmuştur. 

Misyonumuz
Eternity huzurevi ve Yaşlı Bakım evi yaşlılarımızı huzurlu ve sakin bir ortamda misafir ederken, aynı zamanda onların sosyal, psikolojik ve fiziksel ihtiyaçlarını karşılama amacını taşıyan bir sosyal hizmet kuruluşudur.
Özel hayatın gizliliğinden, tıbbi etikten ve kültürel değerlerimizden taviz vermeden çağdaş ve saygın hizmet yürütmek, Türkiye’deki geriatrik hizmetlerin standardını belirleyerek model oluşturmak ve alandaki diğer kurum ve kuruluşlara örnek teşkil etmek ulaşmak istediğimiz temel hedeftir. 

Vizyonumuz
Sağlık alanında yıllar süren bilgi birikimlerimizi hizmet anlayışımıza yansıtarak uluslararası standartlarda hasta ve yaşlı bakımının yapıldığı merkezimizle bakım sektöründe markalaşan bir lider olmak. Konuklarımızın memnuniyetini referans alarak yeni şubelerle hizmet alanımızı arttırmaktır,